Zeer snelle levering. Alleen de dag van...
Zakelijk goed verlopen volgens de afspraken....
perfect in orde! Snelle levering!
10
Het duurde wel lang voor ik de bestelling...
snel geleverd
Ben heel erg tevreden met mijn bestelling.Na...
zeer goed
Het was in eerste instantie niet duidelijk...
Ging makkelijk en snel.
De tuigjes zitten perfect, Bordercollie, en...
Snelle levering en goede kwaliteit
Snel besteld en snel gekregen. Top!!
Ik ontving mijn bestelling ontzettend snel; de...
Binnen 24 thuis bezorgd. Medicijn helpt...
10
Graag zou ik een beoordeling willen geven. Maar...
Goede prijs-kwaliteit verhouding. Super snelle...
Snelle reactie op vraag. Snel geleverd.
netjes verpakt, snel geleverd, goede...
Snelle levering en goede communicatie
Hoi De bestelling tot aan de deur was...
goed, snelle wijze van bestellen,...
Epileptyl voor mijn chihuahua hondje gekocht....
besteld zondags dinsdags in huis geweldig
Snelle en juiste levering
Snelle en correctie levering van een goed artikel.
Snelle levering! Product zat goed verpakt, zag...
Ben heel blij met de levering van mijn...
Super snel geleverd .Bedankt !
snel en doeltreffend.
Helemaal prima! Snelle levering en goed verpakt.
Levering ging goed met Post.nl, we vonden het...
Wondermiddel tegen teken bij mijn twee...
ik kon dit defendog nergens meer krijgen, maar...
hartelijk bedankt,heb de bestelling vlug mogen...
Binnen een dag was de Panacure geleverd. Na...
Bij de bestelling op 1 april was al bekend dat...
Na lang zoeken uiteindelijk bij jullie...
Goede brokken voor onze zieke hond
5 sterren
Een goede en vlotte levering. Keurig verpakt...
top
Het middel Epileptyl is alleen verkrijgbaar bij...
Lekker snel geleverd voor een voordelige prijs....
Mijn hond is gediagnosticeerd met diabetes en...
9
Niet de volgende dag geleverd maar was goed en...
Prima riem! Tuigje/harnas helaas nog niet...
Snelle en correcte levering.
Super tevreden
Perfect , supersnelle levering.
Snelle en correcte levering. Heel handig...
Netjes gebeld of het ook de Franstalige versie...
Prompt en goed.
Verzending oké, heb de producten nog niet, moet...
keurig op tijd geleverd zoals afgesproken
Uitstekend, precies wat ik besteld had, netjes...
Heel handig harnas en makkelijk om aan te doen....
Altijd een goede en snelle levering
Pakket keurig verzorgd. Zou het ook mogelijk...
Supersnelle levering, dik tevreden.
Netjes op tijd geleverd en de vragen die per...
Heb er 1 besteld die werkt op een chip van de...
Snel en netjes geleverd
Helaas is de bestelling niet goed gegaan. Ik...
Heel tevreden. Al 2x hier besteld en beide...
Frequent bestel ik een flesje Epileptyl en deze...
vlugge levering, goede verpakking
Aanschaf Halti harness en headcollar en...
erg tevreden, product binnen 3 dagen in huis,...
Snelle levering en goede prijs/kwaliteit...
Prima geholpen, ik had een vraag via mail...
Zeer tevreden over de bestelling en levering.
Goede aflevering, ook toen de blikjes niet meer...
Hondentuig is prima, Maar wel jammer als ik...
Correct en snel geleverd!
Snel geleverd
prima
Geweldige snuffelmat goed materiaal, 1 min...
Super snel geleverd ????????
Was even bang door 1 slechte referentie op...
Alles netjes verpakt en snel binnen gekregen ,...
Bestelling is prima uitgevoerd
Prima levering en erg snel
Alles voorhanden, prima prijzen en netjes...
Ik had gedacht de bestelling sneller te ontvangen.
Een goede riem van goede Kwaliteit
Snel in behandeling genomen en verzonden.
Hebben veel producten en advies ik vind het top.
Snelle, persoonlijke reacties en prompte...
het duurde vrij lang eer wij door hadden hoe te...
Dinsdagochtend besteld, woensdagavond bezorgd:...
Levering stipt en snel ontvangen.
Ik ben helaas niet tevreden. Ik heb een...
Snellere levering dan verwacht. Zal hier...
prima , op tijd en niet te duur
Goede snelle levering
Echt super service hele goede site
Wederom tevreden met het geleverde.....de...
prima product, snelle levering
Hallo,De bestelling en bezorging is goed...
Snelle levering en niet duur. Past goed en...
Eenvoudige bestelling. Duurde welniets langer...
prima, snelle levering
uitstekend
Prima service,snel besteld en geleverd!
alles prima geregeld!(alleen hieronder de...
prima, snel
Dit is de eerste bestelling die wij gedaan...
Beetje jammer dat het als zijnde op voorraad op...
Bestelling gedaan en 2 dagen later al binnen....
Zeer tevreden over de snelle levering en over...
Mijn hond heeft aanzienlijk minder aanvallen...
5 er zit geen nederlandse beschrijving bij ?...
Prima website Prima levering Prima product
Prima zaak en snelle verzending. Onze hind...
Pakket netjes en snel geleverd, zeer tevreden...
Super, snelle levering. Goede kwaliteit...
razendsnel hondentuig geleverd. zeer goede...
Amper 2 dagen en onze bestelling werd reeds...
Alles gaat prima en snel, alleen jammer dat de...
10/10
Snelle service! Zou fijn zijn geweest als er...
Snelle levering van prima kwaliteit harnassen....
Alles correct en snel uitgevoerd. Kan in uw...
Zoals de titel al zij en hele fijne webshop...
Positieve ervaring, artikel werd snel geleverd...
Goede snelle service
Goede kwaliteit snelle levering
niet de duurste met de producten. Ook netjes en...
Goed en snelle levering ook goed en degelijk...
Hartstikke goed. Wordt goed op de hoogte...
We zijn zeer tevreden .werkt perfect ????
Mooi degelijk tuig, werkt super, snel geleverd...
Mijn eerste bestelling bij Direct Dierenarts is...
Snelle levering, top
snelle service en prima verpakt!
Snelle levering netjes verpakt en geen gekke/...
very good service
Bestellen was duidelijk snel en gemakkelijk,...
Past perfect.
Zeer snel geleverd!
Snelle levering een perfect goed product en een...
super goed ,mijn bestelling was al met 2 dagen...
Keurig en snel geleverd
Alles heel goed verlopen!
De volgende dag in huis! Top service
bestelling op tijd binnen zelfs nadat ik het...
Binnen vier dagen in huis
Werkt tot nu toe echt super. 3 maanden geen...
De bestelling was snel en in goede orde in...
Het middel is keurig afgeleverd ware het niet...
snelle levering en alles ging goed
prima
10
Iets betere communicatie met klantvragen over...
Fijne zaak!! Ben blij dat ik jullie heb...
Zéér goed Tevreden over de snelheid van de...
Al vaker artikelen besteld,levering steeds...
De Urine-Off die ik besteld heb ik goed en snel...
Hele goede service
Alles goed. Snel geleverd
Super tevreden Klein beetje vertraging met...
Prima
We moesten er even op wachten, maar hebben toch...
Zeer tevreden
Goede prijs en snelle levering gewoon top
Bedankt!
Snelle levering, gebruiksaanwijzing is...
Snelle levering en goed verpakt
De webshop is overzichtelijk. Productpagina's...
zending vlug en goed ontvangen
Super goede service! Goede communicatie snel...
Prima
Correcte vlugge levering.
Correcte afhandeling en mooi tuigje
Heel goed snelle levering en de hond vind zijn...
Defendog moest uit Frankrijk komen, een week...
ik ben zeer tevreden wat betreft de bezorging...
Snelle levering!
Goedkoper dan anderen en correcte snelle levering
Goed
Prima en gemakkelijk in deze Corona-tijd. Er...
Zeer snelle levering. Medicatie is prima.
Vlotte levering, prijs kwalitatief, heel net...
Tevreden
Snelle levering. Mooi tuig en past precies !
prima service! zeker aan te bevelen
Super snel heen problemen
goed ontvangen en snel , maar we hebben de...
Super snelle verzending
Snelle levering. Top producten.
Ik heb hier een Lupi Harness besteld. Dit was...
Al voor de vierde keer besteld. Goeie kwaliteit...
Prima !
heel goede levering ,ook de mevr. aan de...
Goed
Erg goed. De bestelling werd binnen 2 dagen...
Zeer goed en op tijd geleverd
Omdat de levering slechts voor de helft...
Zeer goed
Fijne prijs. Ook snelle levering.
Goed
Ik ben zeer tevreden. Mijn bestelling is binnen...
zondag besteld, vrijdag binnen
Woensdagmiddag besteld en donderdag morgen...
Zeer snelle levering en goede...
Tuigje werd zeer snel geleverd en van bij de...
Zeer snelle levering. Jammer dat de Car Safe...
Hartstikke goed en snelle levering Ik ben zeer...
Stevig tuigje en prima levering!
Mooie tuig en zeer tevreden mee. Super snelle...
Snelle levering ????
Helaas vond ik de levering erg lang duren, heb...
Geleverd zoals was aangegeven !
Snelle levering
levering van het juiste product binnen 24 uur....
Snelle levering en doet precies wat deze moet...
Donderdag besteld, maandag in huis.
Snelle levering en werkt perfect bij onze...
Goeie site, de Lupie is niet overal te koop,...
top
nog te vroeg om te beoordelen.. Het pakketje...
Wanneer je een artikel bij direct dierenarts...
Snel geleverd en prima product. Gunstige prijs.
Vond mij bestelling erg lang duuren (prik...
Prima producten. De verz via Dpd is moeilijk...
10/10
Bestelling ging makkelijk, informatie was prima...
De producten waren als beschreven en werden...
Perfecte en snelle levering.
Goede en snelle levering
De bestelling is zeer snel geleverd. Over de...
Prima gegaan
goed snelle levering en prijs is goed.
Uitstekende en snelle service!
Ideaal....en het is er echt snel.
Altijd een nette en een zeker heid dat het...
DE adaptil halsband valt mij heel erg tegen ,...
Bestelling nog niet ontvangen maar de service...
Snelle levering, prima product.
Product keuze & levering en de prijsstelling is...
Onze labrador van 11 maanden oud trok ondanks...
Goede kwaliteit
Levering netjes op tijd. Het enige wat...
Was een snelle levering en duidelijk qua maat
Heel accuraat, het postbedrijf, DHL, zeer...
Snelle levering.Boomertje 8 jaar.Zijn in...
Op tijd en netjes geleverd.
Snelle levering, uitstekend!
Wat te zeggen,alles ging naar verwachting. Prima.
Super snel. Nml de andere dag al thuisbezorgd....
Prima, snelle levering en goede communicatie
Goed product, mooie prijs en snelle levering.
Het is alleen jammer dat d3 beschrijvi g niet...
Zeer snelle levering.
snelle levering en weer blij met de producten,...
Snelle levering stevig tuigje erg tevreden.
accuraat , snel en betrouwbaar
Fijn dat dit digitaal besteld kan worden!...
Perfect op tijd geleverd ! ... pups zijn erg...
Geachte, u zegt dat wij de levering ontvangen,...
Mooi product, snel en netjes geleverd!
Goed. Sympathieke oplossing voor retourzending.
Dit was intussen onze 11de bestelling bij...
Prima levering
Super snelle levering, alles prima op tijd!
Prima website. Snel geleverd
Prima product
harnas truelove besteld en de volgende dag...
Zeer goed bezorgd kan wel op jullie bouwen
We hadden het snel nodig en moesten er een week...
Heeft even geduurd denk vakantie tijd maar...
Snelle en goede levering
De bestelling was binnen 24 uur geleverd.Weet...
Snelle service goede prijzen ik kom zeker terug
Duidelijke website en productomschrijving,...
Geweldig en een snelle levering. De spuiten...
goed aangekomen
snel geleverd. Vlotte behandeling.
Heel fijn dat het et is. Is hard nodig voor...
goede webwinkel snelle levering , medicatie...
Duidelijke website, goeie producten tegen een...
snelle en accurate levering
ben zeer tevreden over het geleverde product en...
goede en snelle levering
Mooie kwaliteit en zeer snel ontvangen....
goed
Goed en snelle levering
Duidelijke website met goed overzicht en keuze....
Prima, snel, keurig in orde
Bestelling goed ontvangen.
Zeer vlugge levering. Niet duur.
Met twee dagen in huis. ????
Goede snelle levering, zelfde spuitjes als bij...
Goed, snel geleverd. Ideale reismand omdat het...
Voor mijn hond had ik een goede oplossing nodig...
Super snel en goed geleverd
goed en snel
zeer goed
10 dagen na het bestellen pas geleverd....
Heel netjes, en heel snel verzonden. Ben er...
netjes verpakt ,
Epileptyl gevonden op jullie website. Hoop echt...
Mijn bestelling is WEL goed verlopen ten...
Goed en prettig verlopen. Ik heb in line een...