Met twee dagen in huis. ????
Snelle levering
Geachte, u zegt dat wij de levering ontvangen,...
Super tevreden Klein beetje vertraging met...
Netjes op tijd geleverd en de vragen die per...
Altijd een goede en snelle levering
Zeer snelle levering. Medicatie is prima.
Positieve ervaring, artikel werd snel geleverd...
Prima, snel, keurig in orde
Binnen een dag was de Panacure geleverd. Na...
Iets betere communicatie met klantvragen over...
De producten waren als beschreven en werden...
Snel geleverd
Heeft even geduurd denk vakantie tijd maar...
Pakket netjes en snel geleverd, zeer tevreden...
Bestelling is prima uitgevoerd
perfect in orde! Snelle levering!
Zeer vlugge levering. Niet duur.
Keurig en snel geleverd
Alles heel goed verlopen!
Goed, snel geleverd. Ideale reismand omdat het...
Snelle levering.Boomertje 8 jaar.Zijn in...
Goed
Mijn bestelling is WEL goed verlopen ten...
Geweldige snuffelmat goed materiaal, 1 min...
Snelle levering, gebruiksaanwijzing is...
Een goede en vlotte levering. Keurig verpakt...
Zeer snelle levering. Jammer dat de Car Safe...
Wondermiddel tegen teken bij mijn twee...
Stevig tuigje en prima levering!
Alles goed. Snel geleverd
Bij de bestelling op 1 april was al bekend dat...
snelle service en prima verpakt!
Snel en netjes geleverd
10
Prima gegaan
Binnen 24 thuis bezorgd. Medicijn helpt...
prima, snel
Eenvoudige bestelling. Duurde welniets langer...
Correcte afhandeling en mooi tuigje
10/10
Echt super service hele goede site
Goede kwaliteit
Goede aflevering, ook toen de blikjes niet meer...
Snelle levering, uitstekend!
Zoals de titel al zij en hele fijne webshop...
Ik ontving mijn bestelling ontzettend snel; de...
Amper 2 dagen en onze bestelling werd reeds...
Prima website Prima levering Prima product
Binnen vier dagen in huis
Epileptyl gevonden op jullie website. Hoop echt...
prima
snelle levering en weer blij met de producten,...
Duidelijke website en productomschrijving,...
Snelle levering en goede kwaliteit
Wanneer je een artikel bij direct dierenarts...
erg tevreden, product binnen 3 dagen in huis,...
Snelle levering! Product zat goed verpakt, zag...
Hele goede service
Uitstekende en snelle service!
Defendog moest uit Frankrijk komen, een week...
Goed. Sympathieke oplossing voor retourzending.
Goede snelle levering, zelfde spuitjes als bij...
Tuigje werd zeer snel geleverd en van bij de...
besteld zondags dinsdags in huis geweldig
De volgende dag in huis! Top service
snel geleverd. Vlotte behandeling.
Prima !
Prima
Zeer snel geleverd!
Snelle levering en goed verpakt
Goede snelle service
zondag besteld, vrijdag binnen
Perfecte en snelle levering.
Snelle en correctie levering van een goed artikel.
alles prima geregeld!(alleen hieronder de...
vlugge levering, goede verpakking
harnas truelove besteld en de volgende dag...
Goede kwaliteit snelle levering
Een goede riem van goede Kwaliteit
Goeie site, de Lupie is niet overal te koop,...
Hartstikke goed. Wordt goed op de hoogte...
Prima en gemakkelijk in deze Corona-tijd. Er...
ben zeer tevreden over het geleverde product en...
snelle levering en alles ging goed
Zéér goed Tevreden over de snelheid van de...
Snelle en correcte levering.
Prima producten. De verz via Dpd is moeilijk...
Altijd een nette en een zeker heid dat het...
Helaas vond ik de levering erg lang duren, heb...
Het middel Epileptyl is alleen verkrijgbaar bij...
uitstekend
accuraat , snel en betrouwbaar
Mooi product, snel en netjes geleverd!
Was even bang door 1 slechte referentie op...
Prima zaak en snelle verzending. Onze hind...
Zeer goed en op tijd geleverd
Hebben veel producten en advies ik vind het top.
goede webwinkel snelle levering , medicatie...
Perfect op tijd geleverd ! ... pups zijn erg...
We moesten er even op wachten, maar hebben toch...
Het was in eerste instantie niet duidelijk...
Mijn hond heeft aanzienlijk minder aanvallen...
Omdat de levering slechts voor de helft...
Helemaal prima! Snelle levering en goed verpakt.
We hadden het snel nodig en moesten er een week...
Zeer snelle levering. Alleen de dag van...
snelle en accurate levering
top
prima service! zeker aan te bevelen
Zakelijk goed verlopen volgens de afspraken....
Mooie kwaliteit en zeer snel ontvangen....
zeer goed
very good service
Levering netjes op tijd. Het enige wat...
Het is alleen jammer dat d3 beschrijvi g niet...
Verzending oké, heb de producten nog niet, moet...
prima
Zeer snelle levering en goede...
Mijn hond is gediagnosticeerd met diabetes en...
5 sterren
De tuigjes zitten perfect, Bordercollie, en...
zeer goed
super goed ,mijn bestelling was al met 2 dagen...
Snelle en juiste levering
Super goede service! Goede communicatie snel...
goede en snelle levering
Correct en snel geleverd!
razendsnel hondentuig geleverd. zeer goede...
goed snelle levering en prijs is goed.
Super snel geleverd .Bedankt !
Levering stipt en snel ontvangen.
Prima service,snel besteld en geleverd!
Fijne zaak!! Ben blij dat ik jullie heb...
10
De Urine-Off die ik besteld heb ik goed en snel...
Duidelijke website met goed overzicht en keuze....
goed aangekomen
Goed en snelle levering ook goed en degelijk...
10/10
Netjes gebeld of het ook de Franstalige versie...
Ik ben helaas niet tevreden. Ik heb een...
netjes verpakt ,
Mooi degelijk tuig, werkt super, snel geleverd...
Snelle levering en goede prijs/kwaliteit...
10
Snelle levering en goede communicatie
5 er zit geen nederlandse beschrijving bij ?...
Snelle service! Zou fijn zijn geweest als er...
Wederom tevreden met het geleverde.....de...
Snelle levering. Mooi tuig en past precies !
Super snel geleverd ????????
Snel geleverd en prima product. Gunstige prijs.
Aanschaf Halti harness en headcollar en...
De bestelling was binnen 24 uur geleverd.Weet...
Super tevreden
Wat te zeggen,alles ging naar verwachting. Prima.
Super snel en goed geleverd
zending vlug en goed ontvangen
Mooie tuig en zeer tevreden mee. Super snelle...
Prima levering en erg snel
Werkt tot nu toe echt super. 3 maanden geen...
Heel tevreden. Al 2x hier besteld en beide...
Goede prijs-kwaliteit verhouding. Super snelle...
ik kon dit defendog nergens meer krijgen, maar...
hartelijk bedankt,heb de bestelling vlug mogen...
Beetje jammer dat het als zijnde op voorraad op...
Vond mij bestelling erg lang duuren (prik...
Prima levering
Fijne prijs. Ook snelle levering.
Heel accuraat, het postbedrijf, DHL, zeer...
Uitstekend, precies wat ik besteld had, netjes...
Prima riem! Tuigje/harnas helaas nog niet...
Super snelle verzending
Snelle levering en niet duur. Past goed en...
Bedankt!
Prima geholpen, ik had een vraag via mail...
Super snel heen problemen
Was een snelle levering en duidelijk qua maat
goed
Niet de volgende dag geleverd maar was goed en...
Fijn dat dit digitaal besteld kan worden!...
Goed product, mooie prijs en snelle levering.
Super snel. Nml de andere dag al thuisbezorgd....
Bestelling ging makkelijk, informatie was prima...
top
Alles correct en snel uitgevoerd. Kan in uw...
Het duurde wel lang voor ik de bestelling...
Snelle levering, top
Ben heel erg tevreden met mijn bestelling.Na...
Goede brokken voor onze zieke hond
Prima website. Snel geleverd
Supersnelle levering, dik tevreden.
DE adaptil halsband valt mij heel erg tegen ,...
nog te vroeg om te beoordelen.. Het pakketje...
prima product, snelle levering
Heel goed snelle levering en de hond vind zijn...
Snelle levering van prima kwaliteit harnassen....
het duurde vrij lang eer wij door hadden hoe te...
ik ben zeer tevreden wat betreft de bezorging...
Super, snelle levering. Goede kwaliteit...
bestelling op tijd binnen zelfs nadat ik het...
Heb er 1 besteld die werkt op een chip van de...
Goede snelle levering
Graag zou ik een beoordeling willen geven. Maar...
Snelle levering, prima product.
Bestelling gedaan en 2 dagen later al binnen....
Bestelling nog niet ontvangen maar de service...
Product keuze & levering en de prijsstelling is...
9
prima, snelle levering
Ik had gedacht de bestelling sneller te ontvangen.
Hallo,De bestelling en bezorging is goed...
Op tijd en netjes geleverd.
Goed
Perfect , supersnelle levering.
Lekker snel geleverd voor een voordelige prijs....
Snelle levering!
Geleverd zoals was aangegeven !
Snelle service goede prijzen ik kom zeker terug
Dit was intussen onze 11de bestelling bij...
Past perfect.
netjes verpakt, snel geleverd, goede...
heel goede levering ,ook de mevr. aan de...
Goede en snelle levering
Epileptyl voor mijn chihuahua hondje gekocht....
snel en doeltreffend.
Heel handig harnas en makkelijk om aan te doen....
Zeer tevreden over de snelle levering en over...
Helaas is de bestelling niet goed gegaan. Ik...
Zeer snelle levering.
Tevreden
goed, snelle wijze van bestellen,...
Goedkoper dan anderen en correcte snelle levering
Dit is de eerste bestelling die wij gedaan...
Al vaker artikelen besteld,levering steeds...
Alles voorhanden, prima prijzen en netjes...
Bestelling goed ontvangen.
Voor mijn hond had ik een goede oplossing nodig...
Super snelle levering, alles prima op tijd!
Al voor de vierde keer besteld. Goeie kwaliteit...
Goed
Goed en snelle levering
Zeer tevreden over de bestelling en levering.
Heel netjes, en heel snel verzonden. Ben er...
Ik heb hier een Lupi Harness besteld. Dit was...
niet de duurste met de producten. Ook netjes en...
10 dagen na het bestellen pas geleverd....
Hartstikke goed en snelle levering Ik ben zeer...
Pakket keurig verzorgd. Zou het ook mogelijk...
Prima product
Goed en prettig verlopen. Ik heb in line een...
Hondentuig is prima, Maar wel jammer als ik...
Zeer goed bezorgd kan wel op jullie bouwen
Prima, snelle levering en goede communicatie
Prompt en goed.
Snelle levering en doet precies wat deze moet...
We zijn zeer tevreden .werkt perfect ????
Dinsdagochtend besteld, woensdagavond bezorgd:...
Woensdagmiddag besteld en donderdag morgen...
Frequent bestel ik een flesje Epileptyl en deze...
Erg goed. De bestelling werd binnen 2 dagen...
Bestellen was duidelijk snel en gemakkelijk,...
Snel besteld en snel gekregen. Top!!
Snelle levering netjes verpakt en geen gekke/...
Correcte vlugge levering.
Levering ging goed met Post.nl, we vonden het...
Snelle levering stevig tuigje erg tevreden.
Snelle levering. Top producten.
Duidelijke website, goeie producten tegen een...
De webshop is overzichtelijk. Productpagina's...
Zeer tevreden
Mijn eerste bestelling bij Direct Dierenarts is...
Geweldig en een snelle levering. De spuiten...
Snelle reactie op vraag. Snel geleverd.
Ging makkelijk en snel.
Snelle levering een perfect goed product en een...
Snelle levering en werkt perfect bij onze...
levering van het juiste product binnen 24 uur....
Ben heel blij met de levering van mijn...
Ideaal....en het is er echt snel.
Heel fijn dat het et is. Is hard nodig voor...
De bestelling is zeer snel geleverd. Over de...
snel geleverd
Donderdag besteld, maandag in huis.
keurig op tijd geleverd zoals afgesproken
Snelle en goede levering
goed en snel
goed ontvangen en snel , maar we hebben de...
Snel in behandeling genomen en verzonden.
prima , op tijd en niet te duur
Zeer goed
Snelle levering ????
Goede prijs en snelle levering gewoon top
Alles gaat prima en snel, alleen jammer dat de...
Snellere levering dan verwacht. Zal hier...
De bestelling was snel en in goede orde in...
Ik ben zeer tevreden. Mijn bestelling is binnen...
Snelle en correcte levering. Heel handig...
Snelle, persoonlijke reacties en prompte...
Na lang zoeken uiteindelijk bij jullie...
Onze labrador van 11 maanden oud trok ondanks...
Prima
Het middel is keurig afgeleverd ware het niet...
Alles netjes verpakt en snel binnen gekregen ,...
Hoi De bestelling tot aan de deur was...
Vlotte levering, prijs kwalitatief, heel net...